Парламент Італії не підтримав скасування санкцій проти РФ

НовиниПолітика    04.08.2016 - 14:18
Фото: парламент Італії не скасував санкції проти РФ
Фото: парламент Італії не скасував санкції проти РФ

Прийнято резолюцію із закликом до повного виконання Мінських угод з метою забезпечення стабільності України

Парламент Італії не підтримав резолюцію про скасування санкцій проти Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав посол України в Італії Євген Перелигін.

Зокрема, члени Палати депутатів не підтримали проект резолюції опозиційної політичної сили "Рух 5 зірок", в якому міститься заклик до уряду Італії щодо негайного скасування санкцій проти Росії.


"В італійському парламенті провалилася чергова спроба окремих партій прийняти резолюцію щодо скасування санкцій проти РФ. Натомість вчора, 3 серпня ц.р. палата депутатів Італії прийняла резолюцію із закликом до повного виконання Мінських угод з метою забезпечення стабільності Української держави. Парламент Італії у своїй резолюції… рекомендує Уряду країни вживати заходів для забезпечення виконання Мінських угод, що має стати головною передумовою для можливого відновлення нормальних економічних стосунків між Італією та РФ", - зазначив посол.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін намагається роз'єднати Європу, щоб домогтися скасування санкцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Парламент Бельгії розгляне резолюцію про скасування санкцій ЄС проти РФ До рішення ЄС про продовження санкцій через анексію Криму приєдналися 6 країн, - Могеріні
On Top