Парламент Італії не підтримав скасування санкцій проти РФ

НовиниПолітика    04.08.2016 - 14:18
Фото: парламент Італії не скасував санкції проти РФ
Фото: парламент Італії не скасував санкції проти РФ
Парламент Бельгії розгляне резолюцію про скасування санкцій ЄС проти РФ До рішення ЄС про продовження санкцій через анексію Криму приєдналися 6 країн, - Могеріні

Прийнято резолюцію із закликом до повного виконання Мінських угод з метою забезпечення стабільності України

Парламент Італії не підтримав резолюцію про скасування санкцій проти Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав посол України в Італії Євген Перелигін.

Зокрема, члени Палати депутатів не підтримали проект резолюції опозиційної політичної сили "Рух 5 зірок", в якому міститься заклик до уряду Італії щодо негайного скасування санкцій проти Росії.


"В італійському парламенті провалилася чергова спроба окремих партій прийняти резолюцію щодо скасування санкцій проти РФ. Натомість вчора, 3 серпня ц.р. палата депутатів Італії прийняла резолюцію із закликом до повного виконання Мінських угод з метою забезпечення стабільності Української держави. Парламент Італії у своїй резолюції… рекомендує Уряду країни вживати заходів для забезпечення виконання Мінських угод, що має стати головною передумовою для можливого відновлення нормальних економічних стосунків між Італією та РФ", - зазначив посол.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін намагається роз'єднати Європу, щоб домогтися скасування санкцій.

Читайте в розділі

Мін'юст закликає Раду прийняти закон про спецконфіскацію до 2017

В ЄС досягли компромісу щодо механізму призупинення безвізового режиму, - Порошенко

У США відвели на звільнення Мосула від терористів ІГ 2 місяці

On Top