Папа Римський створив Комітет із розподілу допомоги постраждалим українцям

Папа Римський створив Комітет із розподілу допомоги постраждалим українцям
Фото: Папа Франциск розподілить допомогу українцям

Йдеться про кошти, зібрані під час Богослужінь католицькими церквами Європи за 24 квітня

Папа Франциск створив спеціальний Комітет із розподілу пожертв для жителів України, постраждалих внаслідок військових дій на сході країни. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Зокрема йдеться про кошти, зібрані під час Богослужінь католицькими церквами Європи за неділю 24 квітня на спеціальне прохання глави Католицької церкви Папи Римського.

Новий комітет створили за кілька днів перед офіційним візитом в Україну державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна. За офіційними даними, він відвідуватиме Україну з 15 до 20 червня. Глава зовнішньополітичного відомства Ватикану зустрінеться з президентом України 17 червня.


Напередодні директор прес-служби Ватикану отець Федеріко Ломбарді під час прес-конференції з журналістами не зміг назвати суми допомоги, зібраної для України, але повідомив, що розподіл коштів не залежатиме від віросповідання чи етнічного походження потерпілих.

Офіційними представниками цього благодійного проекту будуть Державний секретаріат Ватикану і так звана Папська рада за посередництвом ватиканського посольства (нунціатури) в Україні.

Очікується, що очолить цей комітет єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Комітет діятиме впродовж одного року, і в разі необхідності його повноваження буде поновлено. Офіс нового комітету знаходитиметься у межах Харківсько-Запорізької дієцезії.

Нагадаємо, 3 квітня Папа Римський Франциск оголосив загальноєвропейську гуманітарну ініціативу з підтримки України та запропонував провести благодійний збір коштів для постраждалих унаслідок бойових дій на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся