Папа Римський закликав до миру в Україні

НовиниСуспільство    25.06.2017 - 17:46
Фото: Папа Римський Франциск (flickr.com/photos/catholicism)
Фото: Папа Римський Франциск (flickr.com/photos/catholicism)

Сьогодні відбулося національне українське паломництво до Ватикану

Папа Римський Франциск під час недільної молитви закликав до миру в Україні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби посольства України при Святому Престолі Ватикан у Facebook.

Як зазначається, сьогодні, 25 червня 2017 року, відбулося національне українське паломництво до Ватикану з нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата.

"Під час недільної молитви “Ангелус Господній” Папа Франциск привітав Верховного Архиєпископа, єпископів, священиків Української Греко-Католицької Церкви та кількатисячну українську громаду, яка була присутня на площі Святого Петра у Ватикані. У своєму зверненні Понтифік сказав що приєднується з українцями до Молитви миру для дорогої української землі в Соборі Святого Петра", - йдеться у повідомленні.

 

Папа Римський Франциск закликав до Миру в Україні! 25 червня 2017 року відбулося національне українське паломництво до ...

Опубліковано Посольство України при Святому Престолі /Ватикан/ 25 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у травні у Ватикані Папа Римський зустрівся з бійцями АТО на 59-му Міжнародному Військовим паломництвом.

Подія відбувалася з 19 до 21 травня 2017 року у Марійському відпустовому центрі Люрд у Франції. У цьому році на паломництво під проводом владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових стуктур України, вирушили представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, учасники АТО, офіцери, солдати Збройних Сил України та Національної гвардії України, військовослужбовці та інші.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top