Папа Франциск зустрінеться з новим главою Англіканської церкви, щоб обговорити питання бідності у світі

Середа 05 червня 2013 13:44

Папа Франциск 14 червня зустрінеться з новообраним Главою Англіканської Церкви, архієпископом Джастіном Уелбі (на фото).

Візит Архієпископа Кентерберійського у Ватикан буде хоч "коротким і неформальним, але дуже важливим, так як це буде перша зустріч Папи Франциска і архієпископа Уелбі. За словами представника Папської ради, зустріч стане хорошим приводом для понтифіка, так і примаса Англіканської Церкви краще і глибше познайомитися.

Священик додав, що архієпископ Уелбі бажає обговорити з Татом деякі важливі світові проблеми, включаючи питання справедливості та бідності у світі. "У серцях обох лежать ті ж теми, тому, думаю, зустріч буде дуже плідним", - зазначив співробітник Папської ради сприяння християнській єдності.

Вже за традицією, починаючи з 1960-х років, знову Глава Англіканської Церкви прибуває до Риму для зустрічі з первосвящеником. Архієпископ Уелбі не раз з повагою висловлювався щодо соціального навчання Католицької Церкви. Нещодавно ієрарх, разом з примасом Католицької Церкви Англії і Уельсу, архієпископом Вінсентом Ніколсом, виступив проти рішення уряду Кемерона, який мав намір скоротити соціальні витрати у Великобританії.

Під час візиту до Ватикану англіканської ієрарх відвідає місце поховання Івана Павла II і зустрінеться з кардиналом Куртом Кохом, головою Папської ради зі сприяння християнській єдності.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся