ПАТ "Миколаївгаз" повинно встановити 908 будинкових лічильників газу

НовиниЕнергетика    05.07.2016 - 10:28

Обов'язкова установка в Миколаївській області 908 будинкових приладів обліку газу на суму 30,7 млн гривень передбачена у інвестиційній програмі ПАТ "Миколаївгаз" на 2016 рік. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У компанії підкреслили, що будинкові лічильники встановлюються лише в тих багатоквартирних будинках, де споживачі використовують тільки газові плити – тобто витрата газу невелика, і встановлення квартирного лічильника виправдає себе лише через кілька років.

"Ми діємо строго в рамках виконання Закону України та програми, затвердженої нам НКРЕКП, і не розуміємо, чому місцева влада не допомагає нам у її реалізації, адже Національна комісія двічі в цьому році – в січні і червні – офіційними листами зверталася до органів місцевого самоврядування з проханням сприяти проведенню цієї роботи. Події останнього місяця, на жаль, показують відсутність конструктивних дій з боку керівництва міста і області. Нам дуже складно працювати в таких умовах, але ми зобов'язані виконувати вимоги Закону", - каже голова правління ПАТ "Миколаївгаз" Богдан Стегній.

Закупівлю будинкових лічильників, підготовку проектів та оплату робіт по їх встановленню ПАТ "Миколаївгаз" фінансує з власної тарифної виручки, яка формується за рахунок затвердженого НКРЕКП тарифу розподілу природного газу.

Для тих споживачів, які не хочуть розраховуватися за газ за показаннями загальнобудинкового лічильника, безкоштовно встановленого газовою компанією, є інше рішення – Закон не забороняє їм встановлювати індивідуальні лічильники, але вже за свій рахунок. У зв'язку з подорожчанням газу це виправдане рішення, вважають в компанії. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся