ru ua

В Умані паломників у вересні 2013 р. будуть охороняти 400 міліціонерів, - МВС України

У Черкаській обл. святкові заходи з нагоди днів Рош-Га-Шана (Нового року за іудейським календарем), що відбудуться з 4 по 6 вересня 2013 р. на могилі цадика Нахмана та у приміщенні синагоги м. Умані, будуть охороняти 400 працівників міліції. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк під час робочої зустрічі з послом Ізраїлю в Україні Реувеном Дін Ельем та аташе з питань безпеки посольства Ізраїлю в Україні Роі Алькоратом, повідомила прес-служба МВС України.

За словами Ратушняка, до охорону громадського порядку буде задіяно понад 400 працівників міліції.

Крім того, за його словами, важливу роль у забезпеченні порядку під час заходів відіграє співпраця МВС України з поліцією Ізраїлю. Так, в 2012 р., спільно з міліцією України охорону громадського порядку під час проведення культових заходів в м. Умані в цілодобовому режимі забезпечували 12 співробітників поліції Ізраїлю.

Читайте також: З аеропорту "Вінниця" з 1 вересня будуть відбуватися авіарейси до Тель-Авіва

"Хочу висловити впевненість у продовженні плідної співпраці в цьому році і здійснення більш ефективного впливу на ситуацію під час перебування на території держави паломників-хасидів", - зазначив Ратушняк.