Палладій сьогодні перебуває в позитивній ціновій зоні

Палладій сьогодні торгується в позитивній ціновій зоні. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на паладій (грудень) обмежені діапазоном 732,95-740,00 дол./унція. Ціна останньої угоди з паладієм в даний час складає 737,65 дол./унція, що на 0,3% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 13 листопада на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX склала 735,46 дол./унція.

З початку дня унція паладію на NYMEX подорожчала на 2,20 дол. Позитивна динаміка котирувань викликана технічними покупками паладію, який за попередні п'ять торгових днів помітно подешевшав. За попередні п'ять сесій (13, 12, 11, 8 і 7 листопада) офіційна ціна паладію впала на 28,90 дол./унція (-3,7%), забезпечивши привабливі умови для відкриття довгих позицій.

Напередодні котирування паладію просіли до мінімуму за чотири тижні - до 730,05 дол./унція, забезпечивши підвищений інтерес до його покупок. Разом з тим ріст попиту на паладій сьогодні викликаний продовженням спекулятивних покупок платини, котирування якої сьогодні вранці майже досягли цінової позначки 1450 дол./унція.

По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань паладію на NYMEX буде обмежена рівнем підтримки 730,00 дол./унція і рівнем опору 750,00 дол./унція, вважають експерти.

Інтерес до активних покупок паладію ослаб, після того як 7 листопада його котирування досягли максимального значення більш ніж за два з половиною місяці - 765,00 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся