Паладій дешевшає четвертий торговий день поспіль

Палладій сьогодні дешевшає четвертий торговий день підряд і намагається втриматися вище цінової позначки 750 дол./унція. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на паладій (грудень) обмежені діапазоном 748,65-753,95 дол./унція. Ціна останньої угоди з паладієм в даний час складає 749,40 дол./унція, що на 0,7% нижче ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 11 листопада на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX склала 754,55 дол./унція.

З початку дня унція паладію на NYMEX подешевшала на 5,15 дол. Негативна динаміка котирувань викликана продовженням спекулятивних продажів паладію. За попередні три торгові дні (11, 8 і 7 листопада) офіційна ціна паладію знизилася майже на 10 дол./унція (-1,2%), однак підвищений інтерес до покупок паладію поки не сформувався.

По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань паладію на NYMEX буде обмежена рівнем підтримки 740,00 дол./унція і рівнем опору 760,00 дол./унція, вважають експерти.

Інтерес до покупок паладію ослаб, після того як 7 листопада його котирування досягли максимального значення більш ніж за два з половиною місяці - 765,00 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся