До опалення підключено близько половини закладів соцсфери, - КМДА

НовиниСуспільство    11.10.2016 - 16:06
Фото: Петро Пантелеєв
Фото: Петро Пантелеєв
На "Героїв Дніпра" тривають роботи з укріплення станції метро, - Кличко Київ розпочинає масштабний конкурс на отримання грантів для освітян, - Старостенко

Станом на 8:00 11 жовтня 46% закладів соціальної сфери у столиці підключено до опалення. Опалення запущено в 538 із 1170 закладів соціального напрямку – лікарень, поліклінік, шкіл, дитсадків та інших, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Як зазначили в адміністрації, запуск тепла в зазначених установах здійснюється за окремими заявками керівників. За словами Пантелеєва, увімкнено опалення в 351 дошкільному закладі, 109 школах, 74 лікарнях, 4 об’єктах соціального захисту.

Підключення соціальної сфери до тепла у столиці розпочалося 10 жовтня. Відповідне розпорядження № 958 "Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери" Київський міський голова Віталій Кличко підписав 5-го жовтня.

У КМДА зазначили, голови районів та керівники зазначених закладів несуть персональну відповідальність за дотримання належного температурного режиму. Підключення до тепла житлових будинків здійснюватиметься з 12 жовтня, відповідно до графіку.

Читайте в розділі

У Києві відбудуться соціальні продуктові ярмарки, - КМДА

Українські хакери заявили про злом пошти Суркова

Американки оголосили бойкот дочці Трампа через сексистські висловлювання її батька

On Top