Батько зниклого в Білорусі українця Гриба звернувся до Слідкому РФ

Батько зниклого в Білорусі українця Гриба звернувся до Слідкому РФ
Фото: Павло Гриб (Ігор Гриб facebook.com)

Ігор Гриб направив прокуратурі та МВС Білорусі заяви про сприяння в розшуку сина

Український офіцер Ігор Гриб, син якого зник наприкінці серпня, звернувся до силових структур Білорусі та Росії з офіційними заявами про сприяння в розшуку і поверненні Павла Гриба в Україну. Про це він розповів "Радые Свабода".

Зокрема листи Ігор Гриб направив прокуратурі Білорусі та органам Міністерства внутрішніх справ у Гомельській області.

"Аналогічну заяву також направлено до Слідчого комітету Російської Федерації", - повідомив Гриб-старший.

Крім того, він підтвердив отримання відповіді білоруських прикордонників про перетин його сином кордону на пункті пропуску в Новій Гуті.

"У відповіді повідомляється, що під час перетину кордону до сина не було ніяких питань, і тому його пропустили в Білорусь. Напевно, таким чином Білорусь намагається дистанціюватися від подальших дій", - зазначив .

За його словами, представники Генерального консульства України в російському Ростові-на-Дону 1 вересня знову намагаються з'ясувати можливе перебування Павла Гриба в слідчому ізоляторі на території РФ.

Нагадаємо, Державний прикордонний комітет Білорусі офіційно підтвердив в'їзд в країну українця Павла Гриба, якого могли викрасти російські спецслужби.
 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся