Зупинити згортання євроінтеграційного курсу може тільки народ, - "Євронаступ"

Зупинити згортання євроінтеграційного курсу може тільки народ. Про це у Чернігові заявив представник всеукраїнської громадянської мережі "Євронаступ" Сергій Бондарчук.

"Влада почала згортати євроінтеграційний курс, тому ми, громадяни, повинні сказати своє слово, щоб не упустити цей історичний шанс. 22 листопада в 19:00 ми починаємо акцію "Євромайдан" на Майдані Незалежності в Києві і закликаємо всіх небайдужих приєднатися для захисту нашого європейського вибору", - закликав Бондарчук під час акції "За європейське майбутнє" 14 листопада у Чернігові.

На мітингу були присутні представники різних районів Чернігівської області, громадські діячі та жителі міста. Зокрема, координатор кампанії "Євронаступ" у Чернігові Олександр Ясенчук, депутат Новгород-Сіверської районної ради Борис Домоцький, голова Центру Прогресивної Молоді "Апельсин" Станіслав Тавлуй, представник "Евронаступа" у Прилуках Роман Павлюченко, голова відділення ВМГО "Національний Альянс" у Чернігівській області Сергій Вирчук і громадський активіст Андрій Глухенький.

Активісти кампанії "Євронаступ" розгорнули найбільший в Україні прапор Євросоюзу, роздавали інформаційні матеріали про ЄС та збирали підписи за проведення Єврореферендума.

Учасники акції вирішили прийняти спільну резолюцію до влади і опозиції з вимогою виконати всі взяті на себе зобов'язання зі "списку Фюле".

"Вимагаємо від народних депутатів усіх фракцій Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Президента України невідкладно забезпечити виконання взятих на себе зобов'язань для підписання асоціації України з Європейським Союзом", - йдеться в документі.
Жителі Чернігова також закликали владу ухвалити новий демократичний закон "Про всеукраїнський референдум", а згодом провести всенародний референдум, який повинен закріпити європейський курс України.

Наприкінці заходу Бондарчук передав депутатам Новгород-Сіверського та Городнянського району Чернігівської області прапори Євросоюзу і висловив надію, що незабаром вони будуть висіти у всіх областях України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся