Для осучаснення пенсій до кінця року потрібно близько 11 млрд гривень, - Розенко

НовиниСуспільство    20.04.2017 - 11:16
Фото: Павло Розенко (РБК-Україна)
Фото: Павло Розенко (РБК-Україна)

Відміна оподаткування пенсій відбудеться для 500 тисяч пенсіонерів

Для осучаснення пенсій, яке планується з 1 жовтня в рамках проведення пенсійної реформи, до кінця 2017 року потрібно близько 11 млрд гривень. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає його прес-служба.

"Я неодноразово протягом останнього року говорив про ту соціальну несправедливість, коли для 4,5 млн українців, які мають пенсію від 1,5 тис. гривень до 4 тис. гривень, жодного підвищення не відбувалося з 2012 року… І в рамках пенсійної реформи з 1 жовтня таке осучаснення відбудеться. За нашими розрахунками, з жовтня до кінця року на це потрібно буде приблизно 11 млрд гривень", - наголосив віце-прем’єр.

При цьому він підкреслив, що завдяки підвищенню мінімальної зарплати до 3200 гривень Пенсійний фонд отримав більше доходів.

"Ми маємо сьогодні позитивний ефект від підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, і Пенсійний фонд отримав доходів приблизно на 5 млрд більше, ніж ми планували. Тобто якщо такі темпи зростання економіки збережуться, ці 11 млрд гривень станом на жовтень будуть без якихось додаткових вливань із державного бюджету", - пояснив Розенко.

Він також поінформував, що відміна оподаткування пенсій відбудеться для 500 тисяч пенсіонерів.

"Цього рішення чекають близько 500 тис. працюючих пенсіонерів. Для державного бюджету ця сума з жовтня до кінця року буде становити 600-700 млн гривень", - зазначив віце-прем’єр.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підвищення пенсій, яке заплановане на 1 жовтня 2017 року, не вплине на макроекономічні показники України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся