"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон

НовиниСуспільство    14.05.2018 - 16:05
Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)
Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)

Порушники зможуть сплатити штраф безпосередньо в пунктах пропуску

"Ощадбанк" надасть можливість оплачувати штрафи за порушення законодавства України з прикордонних питань безпосередньо в пунктах пропуску через державний кордон України. Відповідний меморандуп підписали Адміністрація Держприкордонслужби та "Ощадбанк". Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)

Як повідомляється, таке нововведення дозволить порушників істотно заощадити час і заплатити штраф за допомогою платіжної картки, або через інтернет.

"Сплата штрафу безпосередньо у пункті пропуску суттєво зекономить час користувачам платіжних карток. Більше не буде необхідності відвідувати банківське відділення щоб здійснити необхідні платежі. А відповідна вкладка на нашому офіційному сайті дасть змогу сплачувати накладені стягнення навіть із закордону", - відмітив заступник голови Держприкордонслужби Олег Бляшенко.

"Еквайрингова мережа "Ощадбанку" становить понад 38 тисяч терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу 14 тисячам підприємств. У "Ощадбанку" вже є досвід продуктивної співпраці з патрульною поліцією щодо оплати штрафів через термінали. Ми переконані, що співпраця із Держприкордонслужбою буде не менш успішною", - прокоментував заступник голови правління банку Антон Тютюн.

Згодом на лінії прикордонного контролю кожного пункту пропуску (пункту контролю) через державний кордон України та контрольного пункту в'їзду-виїзду будуть розміщені мобільні термінали, за допомогою яких буде можливо здійснити сплату зазначених штрафів платіжними картками.

Нагадаємо, в Україні в рамках операції "Кордон-2018" до охорони державного кордону на західному напрямку залучили понад 300 військових.

On Top