"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон

Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)
Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)

Порушники зможуть сплатити штраф безпосередньо в пунктах пропуску

"Ощадбанк" надасть можливість оплачувати штрафи за порушення законодавства України з прикордонних питань безпосередньо в пунктах пропуску через державний кордон України. Відповідний меморандуп підписали Адміністрація Держприкордонслужби та "Ощадбанк". Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон"Ощадбанк" встановить термінали для оплати штрафів на КПП через держкордон
 

Фото: підписання меморандуму між Держприкордонслужбою та "Ощадбанком" (Держприкордонслужба)

Як повідомляється, таке нововведення дозволить порушників істотно заощадити час і заплатити штраф за допомогою платіжної картки, або через інтернет.

"Сплата штрафу безпосередньо у пункті пропуску суттєво зекономить час користувачам платіжних карток. Більше не буде необхідності відвідувати банківське відділення щоб здійснити необхідні платежі. А відповідна вкладка на нашому офіційному сайті дасть змогу сплачувати накладені стягнення навіть із закордону", - відмітив заступник голови Держприкордонслужби Олег Бляшенко.

"Еквайрингова мережа "Ощадбанку" становить понад 38 тисяч терміналів у торговельно-сервісній мережі. Банк надає послуги з торгового еквайрингу 14 тисячам підприємств. У "Ощадбанку" вже є досвід продуктивної співпраці з патрульною поліцією щодо оплати штрафів через термінали. Ми переконані, що співпраця із Держприкордонслужбою буде не менш успішною", - прокоментував заступник голови правління банку Антон Тютюн.

Згодом на лінії прикордонного контролю кожного пункту пропуску (пункту контролю) через державний кордон України та контрольного пункту в'їзду-виїзду будуть розміщені мобільні термінали, за допомогою яких буде можливо здійснити сплату зазначених штрафів платіжними картками.

Нагадаємо, в Україні в рамках операції "Кордон-2018" до охорони державного кордону на західному напрямку залучили понад 300 військових.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся