У ОРЛО загрожують відібрати житло переселенців і передати його бойовикам

Фото: населений пункт Мар'їнка на Донбас (РБК-Україна)
Фото: населений пункт Мар'їнка на Донбас (РБК-Україна)

МінТОТ ініціює залучення міжнародних механізмів для захисту права власності громадян

Окупаційна адміністрація на території окремих районів Луганської області загрожує відібрати житлові приміщення осіб, які тимчасово покинули територію області, і передати їх членам незаконних збройних формувань. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на МінТОТ.

У зв'язку з цим відомство ініціює залучення міжнародних механізмів для захисту права власності і кримінальне переслідування осіб, причетних до прийняття рішень щодо незаконного позбавлення права власності цивільного населення.

У відомстві зазначають, що такі дії є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права. Голова МінТОТ Вадим Черниш зазначив, що забезпечення прав і свобод, вирішення гуманітарних питань відповідно до положень Женевської Конвенції покладається на окупаційну владу.

Нагадаємо, 9 жовтня президент Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін до закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо умов забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся