Організатори Євробачення можуть ввести санкції проти України та РФ

Організатори Євробачення можуть ввести санкції проти України та РФ
Фото: оганізатори Євробачення можуть ввести санкції проти України і РФ

Офіційне рішення щодо санкцій буде прийнято після проведення Євробачення

В Європейській мовній спілці (EBU) допускають введення санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу. Про це сказав голова оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг, передає Heute.

Голова оргкомітету сказав, що Україна зобов'язалася забезпечити виступи всіх конкурсантів в Києві, але вони не зробила цього відносно РФ.

"З української точки зору юридична ситуація зрозуміла, але з точки зору EBU це є порушенням статутів", - сказав він.

Що стосується Росії, її представники делегації не були присутні на обов'язкових зустрічах на початку року, і це ще одне порушення статуту.

Референтна група обговорить питання як України, так і Росії на зустрічі наступного тижня. Офіційне повідомлення буде зроблено вже після проведення Євробачення.

"Наші статути містять багато видів санкцій: від штрафу до відкликання спонсорського фінансування і відсторонення від участі в конкурсі на строк до трьох років", - додав Фрайлінг.

Нагадаємо, в Україну прибули близько 500 учасників Євробачення-2017. При оформленні прибулих учасників конкурсу на пунктах пропуску не було зафіксовано жодного нестандартного випадку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся