Орбан офіційно оголосив про перемогу на парламентських виборах

Орбан офіційно оголосив про перемогу на парламентських виборах
Фото: Віктор Орбан (flickr.com/eppofficial)

Партія Орбана отримала підтримку 49,24% виборців

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у ніч на понеділок, 9 квітня, у короткій промові оголосив про свою перемогу на парламентських виборах. Про це повідомляє видання HVG.

"Ми перемогли!" - сказав він, тільки підійшовши до мікрофону в штабі правлячої партії "Фідес", додавши, що "Угорщина здобула велику перемогу".

За даними підрахунку голосів, оприлюднених ЦВК, партія Орбана отримала підтримку 49,24% виборців. Зазначено, що після розподілу "бонусів" від тих партій, які не подолали бар'єр, партія Орбана буде мати більше 50% мандатів за партійними списками.

Також відзначимо, що партія отримала перемогу у виборах за мажоритарними округами. Таким чином вона буде контролювати 2/3 голосів в парламенті.

Нагадаємо, в Угорщині на парламенських виборах зафіксована рекордно висока явка: більше 53,6% що мають право голосу виборців подали бюлетені на 15:00 місцевого часу - це найвищий показник явки на цей час, принаймні, з 2002 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся