ОПЗ за рік погасив 5-мільярдний кредит

Четвер 12 листопада 2015 19:37

ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) протягом року домігся кардинального поліпшення економічних показників. Про це повідомив на прес-конференції в Києві перший заступник директора ОПЗ Микола Щуриков.

За його словами, якщо перші 9 місяців минулого року "Одеський припортовий завод закінчив із збитком в 205 млн грн, то аналогічний період 2015 року - з прибутком 243 млн грн. До бюджетів різних рівнів перераховано 268 млн грн. Вперше за багато років з початку 2015 року завод працює на повну потужність. Обсяг продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року виріс на 29,7%.

"У минулому році, згідно з розпорядженням уряду, ОПЗ взяв в "Ощадбанку" цільовий кредит обсягом 5 млрд грн. І хоча кредитний договір закінчувався в грудні, вже сьогодні, в листопаді, кредит повністю погашений - як тіло кредиту, так і відсотки та зобов'язання", - підкреслив Щуриков.

У свою чергу директор австрійської компанії Antra GMBH Ойген Гінрікс-Шрамм повідомив, що ПАТ "Одеський припортовий завод" та Antra GMBH домовилися про завантаження заводу більш ніж на 50% за давальницькою схемою в листопаді.

"Ми купуємо газ в Австрії, Угорщині, Словаччині... Наша компанія працює через відомий австрійський газовий хаб в Баумгартені, по якому йдуть потужні потоки європейського газу в різних напрямках. Antra GMBH має відповідну ліцензію і постачає кільком українським споживачам реверсний газ. Зокрема, покриємо більше половини потреби ОПЗ в газі", - сказав він.

За його даними, компанія Antra GMBH на 10% належить йому, на 90% - швейцарської Універсальний Exports Holding AG. "Ніхто із засновників (Universal Exports) не є членом уряду або політиком", - додав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся