Опитування: у Раду проходять партії Порошенкоо, Ляшко, Гриценко, Тимошенко і Яценюка

За результатами опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", у Верховну Раду України проходять партія "Блок Петра Порошенка", Радикальна партія Олега Ляшка", партії "Громадянська позиція", "Батьківщина" і "Народний фронт" Арсенія Яценюка.

За результатами опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "Социс", у Верховну Раду України проходять партія "Блок Петра Порошенка", Радикальна партія Олега Ляшка", партії "Громадянська позиція", "Батьківщина" і "Народний фронт" Арсенія Яценюка. Про це йдеться в повідомленні "Соцісу".

За результатами дослідження, 74,5% опитуваних мають намір взяти участь у парламентських виборах цієї осені.

Серед тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь у голосуванні, 45,7% проголосували б за "Блок Петра Порошенка", 13,7% - за Радикальну партію Олега Ляшка, 8,1% - за "Громадянську позицію" Анатолія Гриценка та ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, 5,6% - за "Народний фронт" Арсенія Яценюка.

Крім цього, 4,4% опитаних віддали б свій голос за "Сильну Україну" Сергія Тігіпка, 4,5% - за ВО "Свобода" Олега Тягнибока, 2,9% - за "Комуністичну партію України", 1,9% - за Партію регіонів, 2% - за об'єднання "Самопоміч" Андрія Садового, 0,3% - за аграрне об'єднання "Заступ" та 2,8 % - за іншу партію.

Дослідження проводилося з 5-10 вересня 2014р. по всій території України (крім АР Крим та частини Донбасу). Всього було опитано 2800 респондентів у віці від 18 років.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України пройдуть 26 жовтня 2014 р. В цьому році прохідний бар'єр становить 5%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся