Визначені перші претенденти на звання лауреатів п'ятнадцятої ювілейної загальнонаціональної програми Людина року "2010".

Вівторок 12 жовтня 2010 12:20

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» починає оголошувати поточні результати експертного опитування за 2010 рік у ряді номінацій. На даний момент серед лідерів наступні претенденти на здобуття щорічної премії «ЛЮДИНА РОКУ - 2010» за вищі професійні і громадські досягнення (подаються в алфавітному порядку):

«Регіональний лідер року»

1. Вілкул Олександр (Дніпропетровська облдержадміністрація)
2. Джарти Василь (АР Крим)
3. Климчук Борис (Волинська облдержадміністрація)
4. Круглов Микола (Миколаївська облдержадміністрація)
5. Ларін Сергій (Кіровоградська обладміністрація)
6. Матвійчук Едуард (Одеська обладміністрація)
7. Папієв Михайло (Чернівецька облдержадміністрація)
8. Присяжнюк Анатолій (Київська облдержадміністрація)
9. Рижук Сергій (Житомирська облдержадміністрація)
10. Тулуб Сергій (Черкаська облдержадміністрація)
11. Удовиченко Олександр (Полтавська облдержадміністрація)
 
«Промисловець року»

1. Байсаров Леонід (ВАТ Вугільна компанія Шахта "Червоноармійська західна №1")
2. Бикадоров Віктор (ВАТ "ХК Луганськтепловоз")
3. Бойко Володимир (Маріупольський мет. комбінат ім.Ілліча)
4. Вербас Віталій (ВАТ "Дніпрошина")
5. Заблуда Михайло ("Рівнеазот")
6. Каунов Тимофій (СП "Полтавська газонафтова компанія")
7. Козаков Валентин (ЗАТ "Северодонецьке об'єднання "АЗОТ")
8. Лук'яненко Володимир (Сумське машинобудівне НПО ім.Фрунзе)
9. Овчаренко Павел ("УкрТатНафта")
10. Олешкевич Олексій(Полтавський турбомеханічний завод)
11. Острогруд Андрій ("Київгума")
12. Скудар Георгій ("Новокраматорський машинобудівний з-д")
13. Ядичев Олексій (ЗАО "Єврокар")

«Підприємець року»

1. Аврамов Іван ("Донбасхолдінг")
2. Антощук Андрій (ТОВ "АЛЬТКОМ")
3. Глімбовський Олександр (Група компаній "Альтіс-Холдінг")
4. Голодницький Олександр (ДП "Дельта-лоцман")
5. Григоришин Костянтин (Група "Енергетичний стандарт")
6. Давтян Олександр (Інвестиційна група "ДАД")
7. Дамчук Ігор ("Слобожанська будівельна кераміка")
8. Дарчук Семен (ВАТ "Подольський цемент")
9. Дубовсков Андрій (МТС)
10. Мірошников Юрій ("МАУ")
11. Онопрієнко Валерій (ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів" )
12. Орленко Микола ("Укрреставрація")
13. Петренко Володимир ("Київметробуд")
14. Пилипенко Олександр (Завод залізобетонних конструкцій ім.С.Ковальської)
15. Притуляк Володимир (Компания "Бельведер-Україна")
16. Федченко Олександр (Корпорація "ІНКОМ")

«Менеджер року»

1. Агєєв Максим ("Denovo")
2. Артеменко Наталія (ВАТ "М'ясокомбинат "Ятрань")
3. Вовк Орест ("Ензім")
4. Єршов Артемій (ТОВ "Трійка Діалог Україна")
5. Матвєєв Сергій (Корпорация "АТЛАС")
6. Ніколайчук Станіслав (Торговий дім "НІКО")
7. Оніщенко Олександр ("Нафтогазсбут")
8. Поліщук Василь ("Інфоком")
9. Пономарьов Олег ("Київмлин")
10. Постельников Віктор (Автомобільна група "ВІПОС")
11. Редер Анатолій (ВАТ "Інтерхім")
12. Савенко Сергій ("Hewlett-Packard Україна")
13. Савицький Сергій (Міжнародний автомобільний холдинг "Атлант - М (Україна)")
14. Соколовський Олександр ("Текстиль-Контакт")
15. Тихонов Ігор ("Сармат")
16. Триндюк Юрій (ВАТ "Холдингова компанія «Хлібні інвестиції")
17. Фіала Томаш (Компанія "Драгон Капітал")
18. Чернишов Петро ("Славутич Карлсберг групп")
19. Чернявський Георгій (Корпорація "Навігатор")
20. Чуйков Юрій ("Фарлеп - Інвест")

«Фінансист року»

1. Байрака Владислав (Банк Кіпра)
2. Барон Петро ("VAB Банк")
3. Башкіров Віктор ("Промінвестбанк")
4. Вайсман Костянтин ("ПУМБ")
5. Гребинський Леонід ("Індустріалбанк")
6. Грізель Йоханнес ("ING банк Україна")
7. Жуковська Валентина (Банк "Надра")
8. Краснов Грег ("Платинум банк")
9. Михайле Вікторія ("Альфа-Банк")
10. Наумов Сергій ("Укрсиббанк")
11. Юшко Ігор ("Сбербанк Росії")

«Лідер страхового ринку року»

1. Гордієнко Ігор ("ІНГО - Україна")
2. Єфімов Юрій (СК "Кредо Класик")
3. Михайлов Олександр (Українська пожежно-страхова компанія)
4. Музичко Олексій (СК "Універсальна")
5. Нельга Павло ("Українська страхова група")
6. Норулак Павол (СК "Дельта Жизнь")
7. Перетяжко Андрій ("АХА Україна")
8. Сіренко Ірина (СК "Провідна")
9. Чернишов Сергій (СК "ЛЕММА")

«Національна торговельна марка року»

1. "COMFY"
2. "GALA"
3. "Milk Life"
4. "PREZIDENT"
5. "АТБ - МАРКЕТ"
6. "ДАРНИЦЯ"
7. "ЕКОМАРКЕТ"
8. "КОМО" 
9. "ЛАСУНЯ"
10. "МЕГАМАРКЕТ"
11. "ОРИАНДА"
12. "РОШЕН"
13. "ТРИ МЕДВЕДЯ"
14. "ФАРРО"
15. "ЧУМАК"
16. "ШАБО"
17. "ЭПИЦЕНТР"
18. "ЯТРАНЬ"

«Аграрій року»

1. Богданов Ігор (Українська агрокомпанія "Аграрник")
2. Бойко Микола (НП АТ "Масандра")
3. Власов В'ячеслав (ННЦ "Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова")
4. Гута Іван (Агрохолдинг "Мрія")
5. Зайцев Олексій ("Сади України")
6. Корост Тетяна (ТОВ Агрофірма "Маяк")
7. Крохмаль Андрій (Фермерське господарство "ЛАДІС")
8. Львова Ольга (КСП "Балабанівське")
9. Ришняк Іван (ДАК "Хліб України")
10. Терещенко Михайло (ГК "Linen of Desna")
11. Хорішко Володимир (Корпорація "Агросоюз")

Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2010 року та оголошені на підсумковій прес-конференції програми «ЛЮДИНА РОКУ» в середині січня 2011р.

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2010» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті ludinaroku.com.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся