ОПОРА рекомендує науковця Ковтунця до нового складу ЦВК

ОПОРА рекомендує науковця Ковтунця до нового складу ЦВК
Фото: ЦВК

Громадянська мережа вважає, що депутатські фракції та групи Верховної Ради України мають невідкладно визначитися із пропозиціями щодо призначення членів ЦВК

Громадянська мережа ОПОРА рекомендує Президенту України, депутатським фракціям та групам розглянути кандидатуру науковця і практика з виборчих питань, народного депутата України ІІ скликання Володимира Ковтунця на посаду члена Центральної виборчої комісії (ЦВК). Про це йдеться у повідомленні прес-служби організації.

"Нова ЦВК повинна стати незаангажованим та незалежним органом, що сприятиме зростанню довіри суспільства до виборчого процесу в цілому. Вважаємо, що позитивною практикою також має стати проведення кожним кандидатом на посаду членів ЦВК публічних презентацій та дискусій з іншими претендентами", - йдеться у повідомленні.

ОПОРА вважає, що депутатські фракції та групи Верховної Ради України мають невідкладно визначитися із пропозиціями щодо призначення членів ЦВК, а Президент України внести до українського парламенту відповідне подання. Після встановлення результатів повторного голосування на виборах міських голів 15 листопада 2015 року, Верховна Рада України повинна невідкладно призначити нових членів ЦВК.

"Зі свого боку ОПОРА рекомендує Президенту України, депутатським фракціям та групам розглянути кандидатуру відомого експерта, науковця і практика з виборчих питань, народного депутата України ІІ скликання Володимира Ковтунця на посаду члена ЦВК. Протягом багаторічної роботи, яка включала розробку законодавства про вибори, підготовку та реалізацію масштабних навчальних програм для членів виборчих комісій, Володимир Ковтунець завжди демонстрував найкращі зразки професійності, політичної неупередженості та доброчесності", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, раніше голова місії ОБСЄ Каетана де Зулуета Овтрам висловила стурбованість повідомленнями про тиск на членів ЦВК.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся