ОПОРА констатує проблему із повноваженнями членів ДВК у Луганській області

ОПОРА констатує проблему із повноваженнями членів ДВК у Луганській області
Фото: довибори в Раду

Частина новопризначених членів комісій чекають завершення голосування для набуття повноважень

Громадянська мережа ОПОРА констатує проблему із повноваженнями членів окремих дільничих виборчих комісій (ДВК) у на окрузі №114 у Луганській області у ході довиборів у Верховну Раду України. Про це йдеться у повідомленні ОПОРИ у Facebook.

Як зазначається, на виборчому окрузі №114 не було вирішено проблему із повноваженнями членів ДВК.


"У ОВО № 114 (Луганська обл.) зберігається напружена ситуація щодо підтвердження повноважень членів ДВК, які були включені до складу цих комісій вже в день голосування 17 липня 2016 р. На окремих дільницях виборчого округу голосування забезпечують особи, які виключені зі складу ДВК або особи, які не можуть підтвердити свої повноважень", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, зазначається, що частина новопризначених членів комісій чекають завершення голосування для набуття повноважень на підсумковому засіданні ДВК.

"ОПОРА закликає ЦВК оперативно надати виборчим комісіям округу усю необхідну допомогу та роз'яснення для розв’язання проблем, яки виникли в їх функціонуванні",  -йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ЦВК повідомляє про відсутність телефонного зв'язку з виборчими дільницями в Луганській області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся