ООН закликає Україну звільнити від податків гуманітарну допомогу

Середа 06 серпня 2014 09:40
Організація Об'єднаних Націй закликає Україну звільнити від податків поставки в країну гуманітарної допомоги.

Організація Об'єднаних Націй закликає Україну звільнити від податків поставки в країну гуманітарної допомоги. Про це заявив на засіданні Радбезу ООН 5 серпня керівник гуманітарними операціями ООН Джон Гінг, передає прес-служба ООН.

"Гуманітарна допомога повинна бути звільнена від податків і має бути підписана і ратифікована митне угода між ООН і владою України для сприяння гуманітарним місіям і прискорення імпорту товарів гуманітарного призначення. Ми просимо українську владу прийняти тимчасові винятки для спрощення імпорту медикаментів, сертифікованих медичних матеріалів, необхідних для допомоги постраждалому населенню", - заявив Гінг.

За його словами, гуманітарна ситуація в Україні погіршується через конфлікт на Донбасі. "Поки насильство там не закінчиться, ми будемо спостерігати зростання людських страждань і кількості вимушених переселенців. Потрібні негайні дії, щоб запобігти цій кризі", - заявив Гінг.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся