ООН закликала всі країни припинити ядерні випробування

НовиниПолітика    24.09.2016 - 06:35
Фото: в ООН закликали всіх приєднатися до договору про заборону ядерних випробувань
Фото: в ООН закликали всіх приєднатися до договору про заборону ядерних випробувань
В ООН назвали військовим злочином обстріл гумконвоя в Сирії Ядерні випробування КНДР серйозніше сирійського кризи, - Пан Гі Мун

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію із закликом приєднатися до Договору про всеохоплюючу заборону ядерних випробувань

Рада безпеки Організації об'єднаних націй (ООН) у п'ятницю, 23 вересня, ухвалила резолюцію, в якій закликала всі держави без зволікання приєднатися до Договору про всеохоплюючу заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ). Про це повідомив Центр новин ООН.

З особливим зверненням члени РБ ООН звернулися до восьми державам, від яких залежить набуття Договором чинності - Китай, США, Єгипет, Ізраїль, Індія, Іран, Пакистан і КНДР.

"Рада безпеки ООН настійно закликає всі держави, які ще не підписали або не ратифікували Договір, особливо решту вісім держав... зробити це не зволікаючи", - йдеться резолюції.

Резолюцію підтримали одстайно, утримався лише Єгипет.

В ООН заззначають, що ДВЗЯВ підписали вже 183 держави і 164 ратифікували цей документ, але для вступу Договору в силу, необхідно, щоб його ратифікували 44 країни, що володіють ядерним потенціалом.

В резолюції члени Ради рекомендували всім державам утримуватися від проведення випробувальних вибухів ядерної зброї або будь-яких інших ядерних вибухів і висловили вдячність країнам, які ввели національні мораторії на ядерні випробування ще до набуття Договором чинності.

Нагадаємо, Україна очікує від Генеральної асамблеї ООН ухвалення резолюції щодо порушення прав людини в окупованому Криму.

Читайте в розділі

Британія навесні розмістить танки і 800 військовослужбовців в Естонії

Кабмін змінив механізм забезпечення інвалідів засобами реабілітації

Кабмін розгляне рішення про реімбурсацію ліків на наступному засіданні

On Top