Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Фламенго"

У Бразіліа нульовою нічиєю в товариському матчі розійшлися донецький "Шахтар" і "Фламенго".

18 січня, 21:00
Бразиліа, "Національний стадіон"
Шахтар - Фламенго, 0:0
Фламенго:
Пауло Віктор, Моура, Самір, Уоллас, Касерес, Піко, Габріел, Кантерос, Евертон, Едуардо, Сирино
Шахтар: П'ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Шевчук, Фред, Фернандо, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано

Фінальний свисток

90 хв. А зараз Нем класно змістився з лівого флангу в центр штрафного і пробив у ближній кут, але голкіпер дістав і цей удар.

86 хв. Тайсон міг сам бити з центру штрафного майданчика, норешил віддати на вільного Гладкого. Той подумав, прибрав захисника і поцілив м'ячем в іншого оборонця.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Фламенго"83 хв. Фернандо зрубав Ніксона недалеко від своєї штрафної.

78 хв. Хороший удар вийшов у Луїса Антоніо, але Пятов зіграв не менш добре.

74 хв. Заспокоїлася гра. Не можуть знайти суперники підходи до воріт один одного.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Фламенго"69 хв. Гладкий вийшов замість Адріано.

67 хв. Ракицький класно розібрався з двома захисниками на правому фланзі, увійшов у штрафну і пробив - Сезар на місці.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Фламенго"62 хв. У Фламенго вийшли воротар Сезар, Брессан, Александро, Талисон, Уні та Марсело.

60 хв. Ух! Ракицький приклався здалеку, але Віктор дістав удар. А добивання Адріано прийшло в поперечину!

57 хв. Евертон пробив з меж штрафного, але П'ятов зіграв на висоті.

55 хв. Вдалося донеччанам забрати м'яч собі. Але оборона Фламенго справляється стримує атаку гірників.

50 хв. Краще другий тайм починає Фламенго. М'яч тримається у них і іноді виходить прорватися до воріт через фланги. Але ударів поки що немає.

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Фламенго"46 хв. Пішли заміни. Тайсон, Ізмаїл, Фернандо, Кривцов і Марлос з'явилися на полі.

Слідкуємо за другим таймом в Бразиліа

Перерва

45+1 хв. Сирино знову вийшов один на один, але перший його удар заблокував захисник, а з другим впорався П'ятов.

44 хв. Забиває Едуардо головою, але суддя не зарахував гол - хорватський бразилець фолив під час удару.

40 хв. А у відповідь Сирино вивалився на П'ятова і слабо пробив. Ракицький встиг вибити м'яч з воріт.

39 хв. Коста непогано пробив з небезпечного штрафного, але трохи не влучив по воротах.

35 хв. Грають команди без центру поля. Легко обидва колективи виходять в атаку, але у фінальній стадії бракує точності.

30 хв. Тейшейра відмінно прорвався в поодинці від своєї штрафної до чужих воріт, але сил на фінальний удар не вистачило.

24 хв. Горянки зменшили темп. М'яч тримається в центрі поля.

19 хв. Зараз вже настала черга Шахтаря володіти ініціативою. Правда, зараз у захисту Фламенго виходить стримувати атаки гостей.

14 хв. Знову Віктор рятує свою команду! Адріано вивели один на один, той пробив, але воротар зіграв на висоті.

11 хв. Коста прострілив з лівого флангу і Адріано бив, але ногу підставив захисник.

6 хв. Два поспіль моменту у Шахтаря! Спочатку Віктор упорався з ударом Тейшейри з центру штрафного майданчика. А потім Адріано на лінії воротарського зміг розвернутися, але йому не дали пробити.

5 хв. Дуже впевнено м'яч тримається у гравців Фламенго. ї

2 хв. Кантерос небезпечно бив головою після подачі кутового. Але м'яч пролетів мимо воріт.

1 хв. Сирино вивели дальнім пасом на на ворота П'ятова, але тому завадив пробити захисника.

Починається матч

Як показала гра з "Баией", донеччан в Бразилії знають і їх гра привертає увагу. Гра з "Фламенго" має підняти цей градус кохання ще вище - клуб є одним із найвідоміших у країні. Примітно, що "Фламенго" жодного разу не вилітав з елітного дивізіону Бразилії.

Клуб користується найбільшою популярністю у місцевої публіки. За найскромнішими підрахунками, число вболівальників досягає близько 45 мільйонів людей. Саме з цієї причини команду часто називають "Одна велика любов Бразилії", або ж інших поважних прізвиськом - "Великий Менго".

Напевно, більше за всіх гру чекає колишній нападник "Фламенго" Едуардо, який довгий час захищав кольори донецького "Шахтаря". "Я з ностальгією згадую ті часи, які провів у "Шахтарі". Цей клуб дав мені багато, місцеві вболівальники любили мене, і я завжди будуть пам'ятати про "Шахтар" лише в позитивних тонах. Я чекаю матчу між "Фламенго" і командою Мірчі Луческу - це особлива для мене зустріч. Звичайно, я хочу, щоб "Фламенго" виграв, але при цьому я вийду на поле, відчуваючи величезну повагу до кожного футболіста суперника. Нехай переможе найсильніший", - заявив форвард.

Додамо, що у першій грі проти "Байї" гравці "Шахтаря" не змогли достатньо проявити себе. Дала знати те, що це був перший матч після відпустки. Хоча, місцями, особливо в першому таймі, гра атаки "Шахтаря" виглядала досить переконливо. А от оборона показала найбільшу незіграність.