Омелян анонсував запуск пілотних проектів у портах Миколаєва і Херсону

НовиниІнфраструктура    30.09.2016 - 16:36
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян
Маріупольський порт за 2015 рік сплатив понад півмільярда грн податків, незважаючи на АТО, - Олійник Україна і Нідерланди запускають спільний проект з розвитку водної інфраструктури

Проекти запущено для відпрацювання механізмів нового законодавства щодо концесії

Херсонський морський торговий порт та порт "Октябрськ" у Миколаєві стануть пілотними проектами для відпрацювання механізмів нового законодавства щодо концесії. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Ми розробляємо цю модель для перших двох пілотних проектів на базі порту "Октябрськ" і "Херсон" для того, щоб відпрацювати нове законодавство, нові механізми, як концесії, так і державного приватного партнерства... Ми зараз виходимо з цілісною концепцією розвитку порту "Октябрськ" і порту "Херсон", як єдиного майнового комплексу на базі або державного приватного партнерства, або на базі концесії", - заявив Омелян.

За його словами, після реалізації пілотного проекту у Мінінфраструктури планують переходити до передачі у концесію  більших об'єктів. 

"Ми хочемо створити чіткий прозорий механізм, який буде безвідмовно працювати у всіх випадках", - сказав Омелян, зазначивши, що саме з цією метою було ініційовано розробку нового концесійного закону, який повинен відповідати кращим світовим стандартам. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна щороку втрачає 50% транзитних перевезень через порти.

Теги: порт, Омелян
Читайте в розділі

У Києві завтра буде обмежено рух транспорту на вул. Івана Франка

"Van Oord Україна" заявляє про порушення при проведенні тендеру в порту "Южний"

Він сказав "поїхали": що чекає Славоміра Новака на посаді голови Укравтодору

On Top