Омелян назвав терміни запуску Агентства інфраструктурних проектів

НовиниІнфраструктура    19.08.2016 - 15:18
Фото: Омелян розповів про створення Агентства інфраструктурних проектів
Фото: Омелян розповів про створення Агентства інфраструктурних проектів
У Кабміні уточнили, яку допомогу чекають від НАТО в захисті критичної інфраструктури МІУ невдовзі підготує національну стратегію України до 2030, - Омелян 

Глава МІУ допускає створення Агентства вже восени

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував створення Агентства інфраструктурних проектів. Про це він заявив під час робочої поїздки в Чернівецьку область для ознайомлення з ходом реконструкції КП "Міжнародний аеропорт Чернівці", передає прес-служба МІУ.

Омелян висловив надію на те, що уряд підтримає ініціативу створення Агентства і вже восени вони зможуть реалізувати цей проект.


"Перші заходи, які будуть прийняті: відновлення злітно-посадкових смуг у ряді аеропортів України, до цього списку входить і аеропорт у Чернівцях. Також в рамках Стратегії розвитку аеропортів, ми очікуємо ініціативу керівництва аеропорту з приводу того, які авіакомпанії літатимуть, по яких напрямках і на яких умовах. Це - рішення керівника аеропорту", - зазначив Омелян, додавши при цьому, що МІУ буде підтримувати всі кроки, спрямовані на розвиток регіональних аеропортів.

За словами Омеляна, зараз в Україні чинними є до 20 аеропортів. При цьому відновили роботу кілька регіональних аеропортів.

"Я вірю в те, що ми поступово, крок за кроком, зможемо відновити повноцінне авіасполучення між містами України, а також встановити велику кількість міжнародних рейсів з регіональних аеропортів", - підсумував міністр інфраструктури.

Нагадаємо, в липні Омелян анонсував створення Агентства інфраструктурних проектів. Одним з пріоритетів роботи даного агентства буде збільшення кількості працюючих аеропортів.

Читайте в розділі

Світовий банк забере у "Укравтодору" 220 млн доларів кредиту

Негода не вплинула на графік руху поїздів, - "Укрзалізниця"

Міжнародний аеропорт "Харків" за 9 місяців 2016 року збільшив пасажиропотік на 60%

On Top