Олімпійські ігри-2014: новини четвертого дня

Олімпійські ігри-2014. На четвертий день виступів на Олімпіаді в Сочі збірна України могла розраховувати на медаль, але Валі Семеренко не вистачило трохи більше 12 секунд, щоб зайняти місце на п'єдесталі.

У біатлоні в жіночій 10-кілометровій гонці переслідування впевнену перемогу здобула білоруска Дар'я Домрачева. Вона на цілих 37 секунд випередила "срібну" норвежку Туру Бергер. А от далі відставання від місць пішли набагато менше. Словенка Тея Грегорин зуміла приїхати третьою, випередивши чешку Соуколову всього на 6 секунд. Українка Валя Семеренко прийшла ще через 5 секунд. Її сестра Віта посіла 10 місце. Олена Підгрушна опинилася на 22 місці.

Невдало виступили і наші лижні гонщики. Ні чоловіча команда, ні жіноча, пройти кваліфікацію не змогли. А перемогу в чоловічому заїзді здобув представник Норвегії Ола Віген Хаттесад, а у жінок - Мартен Касперсен Фалла, також з Норвегії.

В цілому, саме Норвегія в п'ятий день видала медальний спринт. Крім обох "золота" в лижних гонках, вищезгадана Тура Бергер принесла "срібло" і в лижних гонках другою стала Игвильд Флугстад Естберг.

Представники Канади, яка йде другою у загальному заліку, взяли на четвертий день Ігор лише дві медалі. І обидві у фрістайлі. "Золото" і "бронза" дісталися Дар Хоуел і Кім Ламар, відповідно.

Партнером Національного олімпійського комітету України протягом останніх 20 років виступає компанія Samsung Electronics Україна. В цьому році Samsung Electronics Україна традиційно підтримує Олімпійські ігри в Сочі 2014 і представляє команду Samsung Galaxy.