Олімпіада 2016 в Ріо: бельгієць здобув перемогу в груповій велогонці

Олімпіада 2016 в Ріо: бельгієць здобув перемогу в груповій велогонці Фото: бельгійський велогонщик Грег ван Авермарт завоював золото

Український велогонщик Андрій Гривко фінішував 41-м з результатом 6:23:23

Бельгійський велогонщик Грег ван Авермат завоював золото в груповій шосейній велогонці серед чоловіків на Олімпіаді в Ріо 2016. Про це повідомляє BBC.

Бельгієць здолав олімпійську трасу довжиною 237 км в Ріо-де-Жанейро за 6 годин, 10 хвилин і 5 секунд.

Друге місце зайняв данець Якоб Фульсанг, бронзу завоював польський спортсмен Рафал Майка.

Український велогонщик Андрій Гривко фінішував 41-м з результатом 6:23:23.

Ще два українських спортсмени Денис Костюк та Андрій Хрипта вибули ще до фінішу.

Повідомляється, що траса імітувала послідовно бруківку, гірські ділянки і абсолютно пласку велодоріжку.

Нагадаємо, українська парна жіноча четвірка з академічного веслування посіла перше місце в попередньому заїзді і пройшла у фінал Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.