ru ua

Окружний адмінсуд Києва не дозволив знесення наметового містечка під Печерським райсудом

Окружний адміністративний суд Києва не дозволив знесення наметового містечка під Печерським райсудом Києва. Про це РБК-Україна повідомив представник відповідача у суді, народний депутат від БЮТБ Сергій Пашинський.
"Ось у моїх руках постанова суду № 2а-1131/11/2670. Позивач - Київська міська державна адміністрація. Відповідач - народні депутати від БЮТ, "Загальновійськовий союз України" Олега Калашникова та ін. У рішенні сказано: задовольнити вимоги позивача частково, заборонивши масові акції на вул.Хрещатик, 44 та Дегтярівській, 13 - збори і пікети. І не задовольнити вимогу позивача, обґрунтоване положенням про МАФи (малих архітектурних формах) щодо знесення наметового містечка під Печерським райсудом. Оскільки намети є приймальнями народних депутатів, в яких йде цілодобовий прийом громадян", - сказав Пашинський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що, підрозділи "Беркуту" та інших силовиків чекають рішення суду вже цілий день. Також повідомляється, що штурм буде здійснено приблизно о 03:30, особами у цивільному, на чолі яких будуть переодягнені працівники спеціальних підрозділів правоохоронних органів, а до складу загонів входять колишні спортсмени та найняті на залізничному вокзалі шукачі роботи. Штурм на вул.Хрещатику буде здійснюватися з боку Бесарабського ринку - звідти, де стоять намети організацій КУПР, Громадянського руху України, ГО "Наш Київ".