Остаточний варіант Податкового кодексу буде представлений в Кабміні 20 вересня, - С.Тігіпко

Остаточний варіант Податкового кодексу буде представлений в Кабміні 20 вересня. Про це на брифінгу заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігипко, передає кореспондент РБК-Україна.

«На жаль, я хочу відзначити, що сьогодні ми обговорили положення Податкового кодексу, почули достатньо багато пропозицій, створена робоча група під головуванням Тігіпка і Колеснікова і перед нами стоїть завдання за сьогодні, суботу і неділю і вранці понеділка внести відповідні пропозиції, які ми сьогодні почули від підприємців і представників регіонів. Ми внесемо ці зауваження і пропозиції, і вже в понеділок на «малому  Кабміні» ми запропонуємо членам Кабміну остаточний варіант Податкового кодексу, який ми передаватимемо у Верховну Раду», - сказав С.Тігіпко.

В той же час С.Тігіпко унеможливлює ненадання проекту Податкового кодексу до парламенту 20 вересня. «Нас дійсно підтискають терміни, оскільки це стримує бюджетний процес, і тому я упевнений, що в понеділок ми внесемо його (кодекс) до ВР», - сказав він.

У свою чергу міністр фінансів Федір Ярошенко повідомив, що Кабмін створив редакційну комісію для доопрацювання проекту Податкового кодексу. «Уряд схвалив проект Податкового кодексу і взяв його за основу. Буде створена редакційна група членів уряду та Адміністрації Президента», - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся