Близько 300 українських підприємств можуть експортувати до ЄС

Близько 300 українських підприємств можуть експортувати до ЄС
Фото: валюта Єврозони (Pixabey)

В тому числі 101 виробник продуктів харчування

До країн Європейського Союзу наразі має право експорту 281 українське підприємство, в тому числі 101 виробник харчових продуктів. Про це повідомив голова Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа.

"Українські підприємства мають право постачати до європейських країн м'ясо птиці та продукти з м’яса птиці, рибу та рибопродукти, мед, яйця, молоко та молочні продукти - усього 101 підприємство. Також до Євросоюзу можуть експортувати 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження", - зазначив Володимир Лапа.

При цьому він звернув увагу на тей факт, що наприкінці минулого тижня ще одне українське підприємство отримало дозвіл постачати молочну продукцію на ринок ЄС.

Володимир Лапа також зазначив, що для українців розширення ринків збуту є, було і буде одним із головних завдань, а ринок Європейського Союзу є серед пріоритетів української економіки.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ще 9 українських компаній отримали право постачати молочну продукцію до Китаю.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся