ua ru

Близько 30 промпідприємств Києва готові знизити обсяги споживання електроенергії

Близько 30 промпідприємств Києва готові знизити обсяги споживання електроенергії

Близько 30 промислових підприємств Києва готові знизити обсяги споживання електроенергії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Київенерго".
Так, 18 столичних підприємств уже приєдналася до угоди про взаєморозуміння і загальні заходи щодо зниження споживання електроенергії, підписаним 31 грудня 2014 "Київенерго", Київською міськдержадміністрацією, інспекцією Держенергонагляду в м.Києві та столичними підприємствами. "Ще 9 підприємств готують відповідні документи для підписання угоди", - сказано в повідомленні.
На сьогодні серед підписантів угоди: ВАТ "Комбінат будіндустрії"; АТ "Імперіал Тобакко Продакшн Україна"; ДП "Національний центр Олександра Довженка"; ВАТ "Карлсберг Україна" в Києві; ВАТ "Київська кондитерська фабрика "Рошен"; ПрАТ "ОЗСО ІЕЗ ім. Е.О. Патона"; ВАТ "Київський завод "РІАП"; ВАТ "ДБК - 4"; ВАТ "Оболонь"; КОПП "Контакт" УТОГ; ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова; ДП "Київприлад"; ПАТ "Укрвторчермет"; ПАТ "Київполіграфмаш"; ПАТ "Київський суднобудівний-судноремонтний завод"; Інститут геохімії та мінералогії; ТОВ "Новий друк"; ТОВ "Агромат-Декор".

Документ є відкритим і передбачає подальше зростання кількості підписантів, які погоджуються економити електроенергію за власною ініціативою, демонструючи відповідальне і небайдуже ставлення до складної ситуації в українській енергетиці. Нагадаємо, метою документа є самостійне добровільне зниження підписали обсягів споживання електроенергії та недопущення введення в дію спеціальних графіків аварійних відключень (СГАВ) у Києві.

У перелік основних заходів, передбачених угодою, входять зниження підписали споживання електроенергії на 30%, перенесення початку робочого дня на 12:00, зниження навантаження від освітлення, теплових завіс, анімації, зовнішньої та внутрішньої реклами та ін. Прийняття і виконання угоди столичними підприємствами з високим рівнем енергоспоживання, до яких відносяться ТРЦ та офісні будівлі, дозволять ефективно виконувати вказівки диспетчера об'єднаної енергосистеми України, чітко дотримуватися лімітів по використанню електроенергії, знижуючи тим самим загальний дефіцит електроенергії в країні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року київські підприємства підписали меморандум про намір економити електроенергію.