Охорону Київського саміту з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії забезпечуватимуть понад 3 тис. працівників міліції

Вівторок 19 квітня 2011 14:06

З 19 по 22 квітня відбувається Київський саміт із питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії, охорону якого забезпечуватимуть більше двох тисяч працівників міліції та понад тисячу військовослужбовців Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, на території Київської області будуть задіяні 154 працівники міліції. Про це повідомляє прес-служба МВС.
Цими днями до Києва для участі в роботі саміту очікується прибуття 15 делегацій іноземних держав-учасниць. У складі цих делегацій будуть такі важливі особи, як прем'єр-міністр Королівства Бельгія І.Летерм, генеральний секретар ООН П.Гі Мун, Президент Республіки Казахстан Н.Назарбаєв, прем'єр-міністр Азербайджанської Республіки А.Расізаде, Президент Угорської Республіки П.Шмітт, Президент Республіки Польща Б.Коморовський, Президент Швейцарської Конфедерації М.Калмі Рей, прем'єр-міністр Словацької Республіки І.Радічова, Президент Республіки Хорватія І.Йосипович, принц Королівства Саудівської Аравії Х. бін Султан Абдулазіз Аль-Сауд.
Серед заходів у рамках саміту - концерт-реквієм у Національному театрі опери та балету ім. Т. Шевченка, міжнародна науково-практична конференція під назвою "Двадцять п'ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього" та відвідання Чорнобильської зони відчуження на території Київської області.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся