Офіційний iPhone 7 з'явиться в Україні 21 жовтня

НовиниТелеком & IT    07.10.2016 - 20:36
Фото: iPhone 7
Фото: iPhone 7

Ціна офіційного смартфона буде починатися від 23499 гривень

Офіційні продажі смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus виробництва компанії Apple в Україні почнуться з 21 жовтня. Про це йдеться в повідомленні компанії Asbis, офіційного постачальника смартфонів Apple в Україну.

Нові iPhone з'являться в національних роздрібних мережах та інтернет-магазинах, які мають статус авторизованих продавців Apple. Серед них - "Алло", "Цитрус", "Фокстрот", "Розетка", MOYO, Comfy, "Ельдорадо", Brain, iStudio, Ringoo, ТТТ.

Скільки коштує офіційний iPhone 7

Новинки будуть доступні українським покупцям в п'яти колірних рішеннях і трьох об'ємах пам'яті. Ціна офіційного iPhone 7 складе від 23499 гривень, а iPhone 7 Plus - від 28999 гривень.

Офіційні iPhone супроводжуються гарантією від Apple на 12 місяців.

Нагадаємо, міжнародні продажі iPhone 7 і iPhone 7+ стартували 16 вересня. Спочатку новий смартфон надійшов у продаж в країнах так званої "першої хвилі" - Австралії, Австрії, Бельгії, Великобританії, на Віргінських островах, в Німеччині, Гонконгу, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Люксембурзі, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, ОАЕ, Португалії, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, США, на Тайвані, у Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції та Японії

On Top