В Одеській області сформована громадська гуманітарна група "Українського вибору"

НовиниПолітика    19.08.2016 - 17:13

19 серпня 2016 року з ініціативи активістів Громадського руху "Український вибір — Право народу" в Одеській області була сформована громадська гуманітарна група. Діяльність групи спрямована на організацію діалогу між громадянами України і владою, на донесення справедливих вимог суспільства про необхідність мирного врегулювання ситуації на Сході України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби організації.

Як наголошується, громадські гуманітарні групи створюються у всіх регіонах країни і покликані впливати на народних депутатів, обраних як за партійними списками, так і по мажоритарних округах.

Учасниками установчих зборів стали Василь Німченко, заступник голови Руху "Український вибір — Право народу", народний депутат України; Віталій Градинар, голова територіального ради Громадського руху в Одеській області, депутат Болградського обласної ради; Андрій Павленко, керівник напрямку організаційного будівництва Руху, представники громадських організацій, ЗМІ, органів державної влади, місцевого самоврядування та духовенства Одеської області

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top