Одеський припортовий завод зупинив виробництво добрив

Вівторок 24 квітня 2018 10:16
Одеський припортовий завод зупинив виробництво добрив
Фото: Одеський припортовий завод (twitter.com/VGroysman)

Виробництво добрив зупинили через брак складів

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" зупинило виробництво мінеральних добрив. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик.

"Вчора на ОПЗ зупинено агрегати з виробництва карбаміду", - повідомив Щурик.

За його словами, причиною зупинки стала нестача складських площ для зберігання вже виробленого карбаміду.

 

Вчера на ОПЗ остановлены агрегаты по производству карбамида. Причина остановки - не хватка складских площадей для хранения произведённого карбамида.

Опубліковано Миколою Щуріковим 23 квітня 2018 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фонд державного майна переніс на травень приватизацію ПАТ "Одеський припортовий завод". Згідно з опублікованими даними, в травні ФДМ планує виставити на торги 99,567% акцій ОПЗ і 68,009% акцій Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату.

ОПЗ є одним з найбільших підприємств хімічної галузі України. Завод спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся