Одеського губернатора Палицю опитано у справі про листування із Хомутинником

НовиниНадзвичайні події    04.03.2015 - 18:55

Голова Одеської обласної держадміністрації Ігор Палиця надав Генпрокуратурі свідчення у справі про корупцію на митниці, деталі якої, зокрема, обговорювалися у його СМС-листуванні з нардепом Віталієм Хомутинником. Про це заявила радник губернатора Зоя Казанжи на Facebook, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є надія, що на Одеській митниці буде наведений порядок, що схеми кришування контрабанди та незаконного переміщення товарів через кордон розкриті, а винні покарані. Бажано, щоб не тільки стрілочники.
Власне, з цією метою Ігор Палиця сьогодні, 4 березня, надав інформацію Генеральній прокуратурі України у якості свідка. Мова також йшла про ситуацію, яка була оприлюднена у його СМС-листуванні з народним депутатом Віталієм Хомутинником", - написала Казанжи.

За її словами, красномовним фактом є те, що за минулий рік на Одеській митниці змінилося вісім виконувачів обов'язків начальників.

Нагадаємо, наприкінці лютого прокуратура м. Києва порушила справу за фактом листування нардепа Хомутинника і глави Одеської ОДА про корупцію на митниці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top