Одесити вимагають від бізнесмена Ківана завершення будівництва лікарні швидкої допомоги

НовиниНадзвичайні події    12.07.2016 - 15:14
Джерело фото - видання "Апостроф"
Джерело фото - видання "Апостроф"

В Одесі біля недобудованої будівлі міської лікарні швидкої допомоги одесити організували "театралізоване шоу". Активісти вимагали від забудовника - сирійського бізнесмена Аднана Кивана - добудувати лікарню і передати її у користування міста, повідомляє "Апостроф".

Так, за даними видання, на імпровізовану сцену люди винесли на носилках хворого, який нібито помер, так і не дочекавшись надання медичної допомоги. Акція проходила під гаслами "Від Кадорра чекати лікарню - легше відразу застрелитися", "Ні лікарні - повернути санаторій", "Бог аферистові - не помічник".


"Горе-меценат Аднан Ківан обіцяв вчасно добудувати лікарню швидкої допомоги. Це його інвестиційні зобов'язання перед містом і одеситами за ті житлові об'єкти, які він вже налаштував в Одесі за останні кілька років. В тому числі, і за землю колишнього санаторію "Росія", яку він отримав взамін будівництва медустанови... Більш того, Ківан обіцяв, що здравниця буде обладнана сучасною технікою. Він піарився на цій темі під гаслом "подарунок місту". У підсумку ми бачимо, що в Одесі добудовується майже його тридцята висотка - Перлина, а одесити, як і раніше чекають обіцяного. Ківан постійно скорочує свої інвестиційні зобов'язання. Нехай тоді поверне санаторій "Росія", раз він не відповідає за свої слова", - заявив організатор акції, громадський діяч В'ячеслав Азаров.

Видання зазначає, що після акції одесити підготували звернення на ім'я мера Одеси Геннадія Труханова з вимогою заблокувати будівництво об'єктів Аднана Ківана в місті, а також через суд заарештувати його майно до тих пір, поки він до кінця не виконає свої інвестиційні зобов'язання.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top