ru ua

В Одесі проводиться однозначно проукраїнська політика, - Ківа

В Одесі проводиться однозначно проукраїнська політика, - Ківа Фото: Ілля Ківа і Геннадій Труханов

В Одесі проводиться однозначно проукраїнська політика. Таку думку висловив голова Всеукраїнського союзу ветеранів АТО Ілля Ківа журналістам після зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з учасниками Всеукраїнського союзу ветеранів АТО і представниками одеських громадських організацій, які сьогодні допомагають учасникам і сім'ям бійців АТО, передає "Апостроф".

Труханов у свою чергу запевнив, що Одеса завжди буде українським містом. "Одеса була, є і буде українським містом. Сьогодні, коли в країні йдуть бойові дії, ми вкладаємо особливий сенс в таке слово, як патріотизм. В цих умовах спекуляція на патріотичних почуттях українців є блюзнірством по відношенню до тих, хто сьогодні захищає свободу і мир в нашій країні", - заявив Труханов.

В Одесі проводиться однозначно проукраїнська політика, - КіваЗа словами Іллі Ківи, сьогодні, очевидно, що в Одесі немає і не буде місця сепаратизму, що наочно підтверджують дії міської влади.

"В Одесі проводиться однозначно проукраїнська політика, тут працюють люди, які роблять все, щоб обороноздатність України зростала з кожним днем. І роль Одеси в цих процесах, як південного форпосту країни, дуже велика", - заявив голова Всеукраїнського союзу ветеранів АТО.

За даними видання, під час зустрічі обговорювалися питання допомоги і підтримки учасників, ветеранів АТО, а також членів сімей загиблих бійців.

"У нас є ряд спільних програм з міською владою, які покликані допомогти захисникам України. Є повне розуміння в питаннях взаємодії за всіма напрямками: виділення квартир, охорона здоров'я, реабілітація, соціальна допомога, працевлаштування", - підкреслив Ківа.