ua en ru

В Одесі незаконно переоформили нерухомість "Платинум банку" на 144 млн гривень, - ФГВФО

В Одесі незаконно переоформили нерухомість "Платинум банку" на 144 млн гривень, - ФГВФО Фото: "Платинум банк" (РБК-Україна)

Зловмисники привласнили понад 11 тис. квадратних метрів нежитлової нерухомості

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повідомив про незаконне переоформлення права власності на ПАТ "Платинум банк". Про це йдеться у заяві Фонду, передає РБК-Україна.

Мова йде про понад 11 тис. кв. м нежитлової нерухомості, що розташовується у самому центрі Одеси (просп. Шевченка, 4А), загальною вартістю 144 млн гривень.

Зазначається, що спроба незаконного заволодіння майном банку була реалізована за безпрецедентною схемою: із Реєстру речових прав на нерухоме майно без жодних пояснень вилучено запис про право власності на об’єкт ПАТ "Платинум банк".

"Так само без пояснень та документальних підстав перереєстровано майно на фізичну особу - Садігов Фаміл Тофік Огли, який на основі акту приймання- передачі (без номера, дати і без прикріплення його копії до Реєстру речових прав на нерухоме майно) передав права на майно банку юридичній особі - ТОВ "Садіг Тофік", створеній рівно за день до проведеної "оборудки", - повідомляють у ФГВФО.

Легітимізувала шахрайство Наталя Грицай, реєстратор КП Березанської сільради Біляївського району Одеської області "Центр реєстрації", щодо дій якої у Міністерстві юстиції уже розпочато перевірку.

При цьому керівником компанії, яка в результаті оборудки стала "власником" нерухомості, є Давид Марабян. Особа з таким же іменем внесена до бази даних сайту "Миротворець" як бойовик незаконних збройних формувань під позивним "Армян".

Зазначається, що проведена оборудка - це не перша спроба шахраїв заволодіти активом банку. У травні його вже намагалися переоформити.

Нагадаємо, 9 серпня суд у Львівській області заарештував керівницю районного відділення одного з банків, яка привласнила гроші вкладників у сумі 4 млн гривень.