Міністр оборони ФРН К.-Т. цу Гуттенберг тимчасово відмовився від наукового ступеня через звинувачення у плагіаті

П'ятниця 18 лютого 2011 16:08

Виступаючи у п'ятницю у Берліні, міністр оборони ФРН Карл-Теодор цу Гуттенберг оголосив про тимчасову відмову від кандидатського ступеня. Про це повідомляє Deutsche Welle. 

Таким чином К.-Т. цу Гуттенберг відреагував на звинувачення у плагіаті при написанні кандидатської дисертації. "До завершення перевірки я тимчасово, підкреслюю - тимчасово, відмовлюся від наукового ступеня", - заявив міністр.
За словами міністра, в дисертації є помилки і про кожну з них він жалкує. Однак у ході підготовки наукової праці він ніколи навмисно чи ненавмисно не порушував авторські права. Міністр підкреслив, що буде активно допомагати фахівцям Університету Байройта у процесі визначення ступеня серйозності помилок у його дисертації.
Нагадуємо, що К.-Т. цу Гуттенберга звинуватили у тому, що він запозичив у своїй роботі пасажі з різних публікацій і виступів, не забезпечивши їх відповідними посиланнями. За інформацією Deutsche Welle, всього в дисертації міністра було виявлено більше 80 спірних місць.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся