ru ua

В ОБСЄ зафіксували похоронні фургони, які слідували з РФ на Донбас

В ОБСЄ зафіксували похоронні фургони, які слідували з РФ на Донбас Фото: ОБСЄ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували похоронні фургони, які перетинають кордон

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ на російських прикордонних пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк" в Ростовській області зафіксували, як українсько-російський кордон перетинали похоронні фургони, які прямували на Донбас. Про це йдеться у звіті місії.

"Під час звітного періоду Спостережна місія бачила два похоронних фургона, які перетинали кордон через прикордонний пункт пропуску "Донецьк". Перший фургон проїхав в Україну 19 липня в 11:55. Тільки помітили водія транспортного засобу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за цією інформацією, другий похоронний фургон проїхав в Україну 25 липня в 6:30 і повернувся назад у Російську Федерацію в той же день. На фургоні був напис "Ритуальні послуги "Харон"(російською мовою).

Крім цього, спостерігачі ОБСЄ зафіксували 53 людини у військовій формі, які перетинали українсько-російський кордон в обох напрямках, з них 20 осіб переходили лінію розмежування у напрямку Російської Федерації, а 30 - у напрямку України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Міністерстві закордонних справ України (МЗС) сумніваються, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) готова надати можливість відвідати місце катастрофи рейсу МН17 родичам загиблих.