ru ua

ОБСЄ повідомляє про конвоях важких озброєнь і танків на підконтрольній території ДНР

ОБСЄ повідомляє про конвоях важких озброєнь і танків на підконтрольній території ДНР
Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ констатує наявність конвоїв важких озброєнь і танків без розпізнавальних знаків на підконтрольній ДНР території.

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ констатує наявність конвоїв важких озброєнь і танків без розпізнавальних знаків на підконтрольній ДНР території. Про це йдеться у звіті місії за 8 листопада.

"У Донецьку і Макіївці (25 км на північний схід від Донецька), на території, контрольованій "ДНР", СММ спостерігала конвої важкого озброєння і танків. На момент складання доповіді СММ чула важкі обстріли, які виходили в напрямку північних і північно-західних околиць міста і почалися в 14:45", - йдеться у звіті.

Як зазначається, у східній частині Макіївки СММ спостерігала конвой з більш ніж 40 вантажівок і танкерів, що рухаються на захід по шосе Н-21. З них 19 "Камазів" без маркування і номерних знаків, кожен з яких віз буксиром 122-мм гаубицю, з персоналом в темно-зелених мундирах без розпізнавальних знаків. Крім того, в числі конвою СММ бачила п'ятнадцять бронетранспортерів КрАЗ. Решта шість були невеликими паливними танкерами, оснащеними кранами. СММ спостерігала немаркований БТР, провідний конвой, з накритим брезентом зброєю.

"О 15:20 на перетині Ленінського проспекту і вул. Купріна (7 км на південний захід від центру Донецька) СММ спостерігала конвой з дев'яти танків - чотирьох Т72 і п'яти T64 - які переміщалися на захід, також немаркованих", - уточнюється у звіті.

При цьому прес-служба ОБСЄ повідомляє, що глава організації Дідьє Буркгальтер стурбований інформацією про обстріл Донецька і появу конвоїв важкого озброєння та танків на території, підконтрольній ДНР.

Нагадаємо, журналісти Associated Press у суботу, 8 листопада, вранці побачили три окремі колони із понад 80 військовими автомобілями без розпізнавальних знаків, що рухалися на підконтрольних бойовикам територіях.