Обласна влада планує модернізувати Івано-Франківській аеропорт і побудувати вантажний термінал

Середа 01 вересня 2010 12:34

Івано-Франківська область планує реконструювати і модернізувати міжнародний аеропорт в Івано-Франківську. Про це повідомив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (ОДА) Ігор Зварич, інформуючи про підготовлений і узгоджений з 15-ма міністерствами і відомствами проект угоди з Кабміном щодо регіонального розвитку області.

"Йдеться про смугу, яка залишається і буде залишатися у державній власності, оскільки це смуга спільного базування", - зазначив він.

Як пояснив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, в аеропорту передбачено будівництво нової злітно-посадкової смуги довжиною 3,7 км, яка змогла би приймати літаки вагою 600 т.

Губернатор також повідомив, що в аеропорту планують будівництво вантажного терміналу.

Нагадаємо, Івано-Франківська облрада передала "Скорзонері" (село Поляниця Яремчанської міськради) у концесію на 30 років цілісний майновий комплекс обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ".

ТОВ "Скорзонера" володіє відомим гірськолижним туристичним комплексом "Буковель".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся