Обсяги вселення мальків цінних видів риб в 2011 р. склали 39,3 млн штук, - Держрибагентство
Обсяги вселення мальків цінних видів риб в 2011 р. склали 39,3 млн штук. Про це в інтерв'ю виданню "Урядовий кур'єр" заявив голова Державного агенства рибного господарства України Віктор Дроник.
"Проводиться вселення водних живих ресурсів користувачами квот у рахунок плати за використання природних ресурсів, громадськими організаціями - за рахунок компенсаційних коштів та благодійних внесків, а також спеціальними товарними рибними господарствами. 2010 р. ними було вселено 39,3 млн штук молоді цінних видів риби, у 2011-му - в таких же обсягах", - зазначив Дроник.
Він також повідомив, що за безпосередньої підтримки уряду активно використовується й штучне відтворення цінних представників аборигенної іхтіофауни. "Так, у 2010 р. випущено молоді червонокнижних осетрових видів риби у кількості 1,052 млн шт., що перевищує державний план на 5%", - додав голова Держрибагентства.