Обсяг випусків акцій у червні виріс в 4 рази - до 3,2 млрд грн, - НКЦПФР

П'ятниця 13 липня 2012 10:41

Обсяг випусків акцій у червні порівняно з травнем виріс в 4 рази - до 3,2 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР).
"У червні ми зареєстрували випуск акцій на суму, яка склала більше 3,2 млрд грн, і, таким чином, перевищила показник минулого місяця більш ніж у чотири рази - у травні комісія зареєструвала емісію акцій всього на 792 млн грн", - повідомила директор департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР Алла Папаїка, зазначивши, що в червні в НКЦПФР звернулися 32 компанії, що вдвічі більше, ніж у травні.
"Що стосується облігацій, то тут ситуація порівняно з травнем залишилася стабільною. Регулятор зареєструвала емісію цих цінних паперів на загальну суму майже 4 млрд грн, тоді як у травні цей показник склав близько 5 млрд грн. Також відзначу, що минулого місяця ми зареєстрували емісію облігацій місцевої позики Київської міської ради на загальну суму 3,5 млрд грн. Це була перша реєстрація емісії облігацій таких цінних паперів в поточному році", - зазначила Папаїка.
Всього за червень 2012 р. регулятор зареєструвала емісію цінних паперів 39 підприємств і установ, серед яких переважали банки, страхові компанії, а також підприємства, що спеціалізуються на харчової, збагачувальної промисловості та будівництві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся