Обсяг українського експорту товарів і послуг за підсумками 2012 р. досягне близько 70 млрд дол., - Азаров

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 20:02

Обсяг українського експорту товарів і послуг за підсумками 2012 р. досягне близько 70 млрд дол. Про це заявив прем'єр-міністру України Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам.

"У 2009 р. ми мали експорт близько 39 млрд дол., в поточному році, я сподіваюся, що ми вийдемо на рівень приблизно 70 млрд дол. І це буде рівень приблизно минулого року. Тобто ми досягнемо головної задачі, яка стояла перед країною, - не допустити різкого скорочення експорту", - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр зазначив, що в цьому році уряд активно займався пошуком зовнішніх ринків збуту для вітчизняної продукції. Він також констатував, що досягти такого рівня експорту дозволила ратифікація Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД, парафування Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом і вступу в силу договору про зону вільної торгівлі з країнами Європейської асоціації торгівлі. "Напружені переговори, які ми почали з СОТ, захищаючи свій ринок, - це переговори з низкою країн щодо укладення договорів про зону вільної торгівлі. Таким чином, те завдання, яке стояло перед нами, - збереження стабільності фінансово-економічної системи, - реалізовано" , - зазначив Азаров.

Читайте також: В Україні дефіцит зовнішньої торгівлі товарами за 10 місяців збільшився на 12%

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top