Обама планує оприлюднити 8 вересня план створення робочих місць на 300 млрд дол., - джерело

Середа 07 вересня 2011 11:04

Президент США Барак Обама планує в четвер оприлюднити план створення робочих місць на 300 млрд дол. Про це повідомив CNN з посиланням на джерела в Демократичній партії, передає Reuters.
Витрати на нову програму, яку Обама представить, виступаючи перед Конгресом, будуть компенсовані за рахунок скорочення бюджету, говориться в повідомленні. Це говорить про те, що президент сподівається пом'якшити побоювання республіканських бюджетних "яструбів", незадоволених його ідеями.
Коментарі від Білого дому поки отримати не вдалося.
Помічники Обами відмовилися публічно назвати приблизну вартість програми або дати більше подробиць, сказавши тільки, що ці пропозиції нададуть "швидке і позитивне" вплив на створення робочих місць.
Багато місяців поганих економічних новин похитнули довіру американців до того, як Обама керує економікою, і кілька опитувань у вівторок показали нове зниження його рейтингів.
Обама сподівається, що ця тенденція кардинально зміниться після його виступу перед Конгресом, під час якого він постарається переконати виборців, що його план економічного відновлення краще, ніж план його опонентів-республіканців.
"Ми повинні робити те, що буде мати безпосередній вплив на зростання економіки і створення робочих місць в найближчій перспективі, і президент внесе пропозиції, які зроблять саме це", - сказав представник Білого дому Джей Карні.
Проте, перспективи переобрання Обами погіршуються.
Опитування, проведене NBC News/Wall Street Journal, показав, що рейтинг схвалення роботи Обами впав до мінімуму в 44%, а опитування ABC News/Washington Post виявив, що шість з 10 американців зараз негативно оцінюють роботу Президента у сфері економіки та зайнятості.
Опитування Politico і George Washington University свідчить, що 72% виборців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку. У травні так думали тільки 60% опитаних.
Обама повинен добитися зниження безробіття з поточного рівня вище 9%, щоб підвищити свої шанси на другий термін у Білому домі.
Республіканці критикують Президента за те, що він не обговорив нову програму з ними до виступу, і вказують, що будь-який законопроект про зайнятість може зіткнутися із серйозним опором у Конгресі, де вони контролюють Палату представників.
"Я не сумніваюся, що Президент запропонує багато ідей в четвер, які, якщо поглянути на них окремо, будуть виглядати досить добре ... Я також упевнений, що в комплексі вони будуть являти собою все той же провальний підхід", - сказав Мітч Макконнелл, старший республіканець в Сенаті.
Республіканські лідери Палати представників написали Обамі, закликаючи його відмовитися від "дорогих, що руйнують робочі місця законопроектів" і звернутися до областей, де можна буде знайти спільну мову, таким як реформа системи безробіття та угоди про вільну торгівлю.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся