У Нью-Йорку пором зіткнувся з причалом, травмовано 30 людей

НовиниНадзвичайні події    29.07.2017 - 08:33
Фото: пором біля причалу в Манхеттені (screenshot із відео NBC)
Фото: пором біля причалу в Манхеттені (screenshot із відео NBC)

Судно врізалося в пірс №79 недалеко від Лінкольн-тунелю

В американському місті Нью-Йорк 30 осіб отримали травми після зіткнення порома транспортної системи New York Water Taxi з причалом у районі Манхеттен. Про це з посиланням на представників пожежної служби міста повідомляє телеканал NBC.

Зазначено, що судно врізалося в пірс №79 недалеко від Лінкольн-тунелю, що знаходиться під річкою Гудзон і з'єднує Манхеттен зі штатом Нью-Джерсі.

Як доповів командир підрозділу пожежної охорони Манхеттена Роджер Сакович, рульовий порома не зміг вчасно зупинити судно, оскільки воно дуже швидко наблизилося до пірсу.

«Причалювання сталося трохи швидше, ніж зазвичай. Рульовий загальмував, але гальмування сталося не так швидко, як він думав, після цього судно врізалося (в причал). Люди, які готувалися до висадки, попадали», - повідомив Сакович.

За його словами, життю пасажирів нічого не загрожує, вони отримали незначні травми, проте додав, що одна дитина отримала травму голови.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на французькому вокзалі в Барселоні електричка врізалася в перон, щонайменше 54 людини постраждало, одна з яких перебуває у важкому стані.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top