ru ua

NYT отримала Пулітцерівську премію за розслідування про вплив РФ за кордоном

NYT отримала Пулітцерівську премію за розслідування про вплив РФ за кордоном Фото: у Нью-Йорку нагородили Пулітцерівською премією журналістів-розслідувачів

У Колумбійському університеті назвали лауреатів Пулітцерівської премії

У Нью-Йорку (США) у Колумбійському університеті сьогодні, 10 квітня, були оголошені імена лауреатів 101-ї Пулітцерівської премії. Про це повідомляє CNN.

Так, співробітники газети The New York Times розділили премію за міжнародний репортаж "за матеріали, що визначають поточний порядок денний, щодо зусиль Володимира Путіна з поширення російського впливу за кордоном".

Девід Фахартхолд з Washington Post переміг у номінації "Національна тема" за розслідування про благодійну діяльність Дональда Трампа.

"Девід ніколи не сприймав нічого за чисту монету, він з неймовірною наполегливістю перевіряв все", - сказав про журналіста редактор видання Post Марті Барон.

Премія за службу суспільству була присуджена The New York Daily News і ProPublica за розслідування про зловживання Управлінням поліції Нью-Йорка правилами виселення.

Зазначається, що організації ProPublica лише дев'ять років, проте вона виграла вже чотири Пулітцера, частково завдяки співпраці з іншими новинними організаціями.

Нагадаємо, члени Шведської академії вручили лауреату Нобелівської премії з літератури 2016 року Бобу Ділану його нагороду через п'ять місяців після її присвоєння.